W naszym Domu Kultury wraz z nowym rokiem nadeszły wielkie zmiany.
Kilka dni temu (28.12.2020) nasz nieoceniony Dyrektor Ernest Hober przeszedł na emeryturę.

Podczas swojej 30-letniej pracy zorganizował niezliczoną ilość koncertów, spotkań i wydarzeń, witał wielu gości, dbał o to, by w ofercie zajęć każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Zawsze otwarty na ludzi i skory do pomocy, pełen dobrego poczucia humoru, swoją osobowością stworzył miejsce prawdziwie rodzinne. Sprawił, że dla nas, jako pracowników, Miejski Dom Kultury jest jak drugi dom.

Dziękujemy za tę wspaniałą atmosferę, dobre słowo, szczery uśmiech i wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że ta historia nie kończy się wraz z opuszczeniem murów MDK i czeka nas jeszcze wiele wspólnych chwil.
Z wielkim podziwem gratulujemy tylu lat niesłabnącej pasji do swojej pracy.

Życzymy, aby ta zasłużona emerytura przyniosła równie dużo satysfakcji i radości.

Cała załoga MDK.

SERWUS PANIE DYREKTORZE !