Jako instytucja kultury posiadamy w swojej ofercie różne rodzaje współpracy. Nasze działania można zobaczyć w całym powiecie i stanowimy idealną platformę dla ludzi którzy chcą zaangażować się lub zrobić coś więcej dla miasta i jego mieszkańców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą podstawową działalnością.

Wynajmij przestrzeń

Miejski Dom Kultury w swojej ofercie daje możliwość wynajmu sal pod różnego rodzaju imprezy kulturalne, wydarzenia i zajęcia.

Do dyspozycji posiadamy

• salę widowiskową na 350 miejsc
  • kameralna na 100 miejsc
  • kominkowa na 50 miejsc

Zaproponuj zajęcia

Jako instytucja odpowiadająca za propagowanie kultury w naszym mieście, Miejski Dom Kultury jest otwarty na wszelkiego rodzaju inicjatywy społeczne i pomoc w organizacji wydarzeń, które ubogacą naszą społeczność kulturalnie. W zależności od rodzaju zajęć lub wydarzenia jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie w zarówno w formie miejsca jak i wypożyczenia sprzętu jeżeli takowy posiadamy.

Zostańmy partnerami

Jesteś organizatorem wydarzenia? Poszukujesz partnera z wieloletnim doświadczeniem, a może poszukujesz  partnera medialnego? Jako Miejski Dom Kultury jesteśmy otwarci aby wejść we współpracę z instytucjami, przedsiębiorcami lub osobami indywidualnymi. Jako partner posiadamy duże doświadczenie w organizacji zarówno małych wydarzeń jak i imprez masowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany aby dowiedzieć się więcej w którymś z powyższych tematów zapraszamy do kontaktu.

Aktualne wydarzenia