Zapraszamy razem z Urząd Miejski w Oleśnie wszystkich dużych i małych, trochę starszych i tych najmłodszych ! 🙂
Spektakl odbędzie się dnia 12.07.2024 r. o godzinie 15.00 w sali widowiskowej Miejski Dom Kultury w Oleśnie.
Wstęp bezpłatny ! 🙂
„Pchła Szachrajka” to kolorowe widowisko dla najmłodszych widzów, w czasie którego, dzieci odbędą wspaniałą podróż z małą, krnąbrną i bardzo psotną Pchełką. Pomysłowa scenografia przenosi widzów do kolejnych miejsc, jakie odwiedza bohaterka. Muzyka lat 20 tych, barwna scenografia, wartka gra aktorska sprawiają, że widzowie się bawią fantastycznie. Odwiedzając kolejne miejsca, przemierza lądy i morza, by dostarczyć dzieciom wiele emocji, a także niezliczonych powodów do śmiechu. Barwne lalki i wesołe piosenki sprawią, że najmłodsi widzowie pokochają teatr i zapoznają się z najlepszą literaturą dziecięcą.
trailer:
czas trwania: ok. 50 minut