W sobotę w Miejski Dom Kultury w Oleśnie odbyła się XIII edycja koncertu „Dla Ciebie Mamo…”
Na scenie wystąpili :
*Chórzyści z Miejskiego Chóru OlenSis pod kierunkiem Kariny Duch,
* Wojciech Smykal,
* Waldemar Szydło i Piotr Lukosik,
* Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 4 z Olesna,
* Grupa Taneczna OMEGA,
* Zuzanna Smykal.
Na uczestników czekał ufundowany przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów (Oddział Olesno) słodki poczęstunek oraz liczne atrakcje:
– badanie poziomu cukru oraz ciśnienia wykonany przez nasze wspaniałe położne,
– pokaz naturalnych kosmetyków z firmy DUOLIFE,
– wystawa prac uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Oleśnie,
– pokaz ekologicznych produktów firmy Raypath,
– stanowisko edukacyjne Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Oleśnie,
– stanowisko edukacyjne Starostwa Powiatowego w Oleśnie.
Na koncert przybyli mieszkańcy Olesna i okolic oraz zaproszeni goście m.in. Burmistrz Olesna Piotr Gręda.
Podczas wydarzenia na scenie Dyrektor Miejskiego Domu Kultury wręczył Pani Karinie Duch kwiaty za wspaniałą organizację i zaangażowanie.
W trakcie wydarzenia na parkingu na przeciwko MDK pojawił się mammobus, w którym kobiety w wieku 45 – 75 lat miały okazję poddać się bezpłatnym badaniom mammograficznym.
W tegorocznej edycji odbył się również konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Jak wygląda zdrowa i szczęśliwa mama”.
Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością, a za swoje prace zostały nagrodzone drobnymi upominkami.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zapraszamy do zapoznania się z galerią. 🙂