Dzisiaj w Miejskim Domu Kultury odbyło się ogłoszenie wyników konkursu ,,Moje Rękodzieło”, którego organizatorem była Miejska Rada Seniorów w Oleśnie 

Wydarzenie zostało zorganizowane po raz pierwszy, a jego celem było promowanie aktywności twórczej oraz rozwijanie artystycznych talentów wśród seniorów 
Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone za stworzenie unikatowych dzieł 
Dziękujemy bardzo Kompozycja Olesno za ufundowanie bonów upominkowych dla laureatek.
Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Kto wie, czym zaskoczycie nas za rok? 















