Dzisiaj odbyło się oficjalne zakończenie pierwszego sezonu w Klubie Brydżowym działającym przy Miejskim Domu Kultury 
Najlepszym graczom zostały wręczone puchary, a reszta uczestników otrzymała pamiątkowe dyplomy 
Wszystkim nagrodzonym ogromnie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 






