Dzisiaj w Miejskim Domu Kultury odbyło się ogłoszenie wyników konkursu ,,Moje Rękodzieło”, którego organizatorem była Miejska Rada Seniorów w Oleśnie 😊🙂
Wydarzenie zostało zorganizowane po raz pierwszy, a jego celem było promowanie aktywności twórczej oraz rozwijanie artystycznych talentów wśród seniorów 🎨
Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone za stworzenie unikatowych dzieł 🙂
Dziękujemy bardzo Kompozycja Olesno za ufundowanie bonów upominkowych dla laureatek.
Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Kto wie, czym zaskoczycie nas za rok? 😊😀