Nadeszły upragnione WAKACJE! Razem ze szkołą kończymy również nasze stałe zajęcia dla dzieci. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom oraz instruktorom za wspólnie spędzony czas i ogromne zaangażowanie.
W mijającym sezonie dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach:
🎨 Grafika i Rysunek z Roksaną Robok,
🎭 Zajęcia Teatralne z Waldemarem Bartkowskim,
🖌️ Zajęcia Plastyczne z Aurelią Piątek,
🖼️ Grupa Malarska „Nowy Styl” z Marią Orman,
✨ Mażoretki z Dajaną Kulą i Blanką Kiełtyką,
💃 Klub Tańca Towarzyskiego Róża z Krzysztofem Musiołem,
🕺 Zespół Taneczny OMEGA z Ulą Rosicką,
🎧 Hip-Hop – grupy TINI Hop Star i Fresh Crew z Danielem Fiączkiem,
🌴 Zajęcia LATINO z Kariną Jaroń,
🔬 Klub Małego Odkrywcy i Mały Klub Planszówkowy z Anną Mann.
Na oficjalnym zakończeniu sezonu spotkaliśmy się 12 czerwca. Grupy taneczne i teatralna zaprezentowały swoje programy na scenie sali widowiskowej, a uczestnicy zajęć plastycznych przedstawili swoje prace podczas kameralnego wernisażu. Wystawę nadal można podziwiać w sali kominkowej, do czego serdecznie zachęcamy 🙂
Po występach na podwórku MDK czekały na wszystkich warsztaty artystyczne, stoisko Klubu Małego Odkrywcy, brokatowe tatuaże, dmuchańce oraz grill. Pogoda na szczęście dopisała, więc „spokojnie” mogliśmy zakończyć sezon szaloną bitwą na balony z wodą.
Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy, że stale jesteście naszą motywacją do działania i tworzenia. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Zapraszamy na zajęcia w kolejnym sezonie. Do zobaczenia we wrześniu! ☀️